Перерахування позики на банківську карту і погашення позики

Населення України активно користується кредитами. Якщо раніше до них ставилися з побоюванням, то сьогодні багато хто зрозумів, що при грамотному застосуванні це дуже зручний фінансовий інструмент. Якщо потрібні гроші, вам не доведеться шукати в борг у родичів або знайомих, здавати в ломбард цінні речі або ламати голову в пошуках інших шляхів вирішення проблем. Можна просто звернутися в банк або мікрофінансову організацію і отримати необхідну суму. Банки вибирають ті, кому потрібні великі суми (наприклад, на покупку автомобіля). Мікрофінансові організації підходять тим, кому потрібні гроші на побутові потреби. Найчастіше люди звертаються за 1500-3000 грн, які готові повернути впродовж тижня. Але максимальна сума кредитування може досягати 20000 грн, а термін до 30 днів.

Як отримати позику на банківську карту? 

В основному позичальники звертаються до МФО, щоб отримати онлайн кредит на карту. Це дуже зручно, так як не потрібно нікуди їхати, а гроші можна отримати в будь-який час доби, з будь-якого місця, де є Інтернет. Щоб замовити позику на банківську карту потрібно:

  • заповнити анкету позичальника на сайті МФО;
  • дати згоду на умови договору (після схвалення заявки);
  • дочекатися перерахування (3-5 хвилин).

Щоб взяти кредит онлайн потрібно уважно заповнити свою анкету. Особливо що стосується паспортних даних, ідентифікаційного коду. Помилки тут не допускаються, так як заявки перевіряються в автоматичному режимі і при наявності навмисних або ненавмисних помилок програма їх просто відхиляє.

Також у потенційного позичальника повинен бути діючий паспорт, мобільний телефон, електронна адреса та банківська картка Українського банку. Зверніть увагу, що картка повинна бути оформлена саме на ваше ім’я. Кредити онлайн не переводять на карти знайомих, друзів або близьких родичів. Крім того, щоб упевнитися, що карта дійсно знаходиться у вашому розпорядженні, МФО обов’язково вимагають провести верифікацію. Верифікація банківської карти це стандартна і абсолютно безпечна процедура. За запитом МФО банк блокує на карті певну суму грошей (1-5 грн), а ви повинні повідомити в діалоговому вікні сайту, яку саме суму було заблоковано. Для верифікації МФО необхідно знати ім’я власника картки, номер, термін дії та перевірочний код. Ніякі пинкоды, паролі доступу або відповіді на секретні питання розголошувати не потрібно!

Також потенційних позичальників цікавить, чи можна отримати кредит готівкою онлайн? Деякі організації дійсно видають микрозайми готівкою. Але це не для всіх зручно і доступно тільки в містах, де є фактичні представництва мікрофінансових організацій. Ви подаєте заявку на сайті, а якщо її схвалили, приходьте в робочий час в офіс організації і отримуєте свої гроші.

Як відбувається погашення позики? 

З погашенням позики теж проблем не виникає. Найпростіший спосіб розрахуватися з МФО – оформити перерахування з тієї ж банківської картки, на яку ви отримували позику у особистому кабінеті на сайті. Також це можна зробити через мобільний банкінг, платіжні термінали, Приват24. В цьому випадку потрібно обов’язково вказати ваші ПІБ та номер кредитного договору. Якщо ви хочете погасити позику готівкою, зробіть це через касу будь-якого банку, обов’язково вказавши вищеперелічені дані. Реквізити для заповнення платіжної квитанції на погашення позики можна взяти в особистому кабінеті на сайті МФО.

Позначки:, ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *