Українці все частіше беруть кредити онлайн, а не в банках: чи це вигідніше?

У сучасних умовах дуже складно обходитися без кредитних грошей. Для одних це єдиний спосіб дожити до зарплати, яку черговий раз затримують, для інших зручна можливість вирішити непередбачену ситуацію, на зразок поломки автомобіля. Також з допомогою мікропозик можна отримати вигоду – придбати за акційною ціною необхідні речі або техніку. У будь-якому випадку ця послуга дуже популярна, кількість мікрофінансових організацій росте, а кредит онлайн українці вибирають частіше, ніж банківський.

У чому переваги мікрокредитів перед банківськими позиками? 

Головна перевага – простота і оперативність оформлення. Для звернення в мікрофінансову організацію вам не потрібно збирати купу документів і довідок, проходити співбесіди з працівниками кредитного відділу, довго чекати розгляду своєї заявки. Щоб отримати кредит онлайн на карту потрібен лише пристрій з виходом в Інтернет, паспорт громадянина України, банківська картка. Заявка заповнюється в будь-який час 24/7, а відповідь ви отримуєте за 15-20 хвилин. Грубо кажучи – від моменту вашого заходу на сайт до отримання грошей проходить не більше ніж пів години. А якщо ви постійний клієнт, то отримаєте мікрозайм в кілька кліків за 3-5 хвилин.

Оформляється кредит онлайн без фото, довідок про доходи, документів на майно. Навіть якщо у банку вам відмовили, можна сміливо звертатися до МФО, так як тут не настільки прискіпливі до кредитної історії, вашого соціального статусу. Є можливість отримати гроші навіть тим верствам населення, яким банки 100% відмовлять:

  • пенсіонерам – найчастіше встановлений максимальний вік позичальників 65-75 років, але в деяких МФО немає і таких обмежень;
  • безробітним – також сюди потрапляють ті, хто працює не офіційно або не має можливості довести реальний рівень своєї заробітної плати;
  • мамам в декреті – у таких позичальників навіть частіше за інших виникають непередбачені витрати, але в банк їм йти марно;
  • студентам – головне, щоб клієнту виповнилося 18 років, і він мав чинний паспорт.

Також вам не доведеться пояснювати, навіщо вам знадобилися гроші, а добробут не будуть перевіряти дзвінками родичам і співробітникам. До речі, конфіденційність – не менш важлива причина, по якій українці воліють МФО банкам. Незважаючи на те, що кредитами користуються майже всі, ставлення до позичальників в суспільстві спірне. Майже нікому не хочеться розголошувати факт використання позики, навіть якщо це дійсно вигідний кредит.

А як же шалені відсотки? 

Деякі українці бояться звертатися в мікрофінансові організації, так як чули історії про величезні переплати та борги, в які нібито вганяли інших позичальників мікрофінансові організації. Насправді відсотки тут дійсно вище, але так як мікрокредит оформляється не на роки і суми невеликі, переплати виходять несуттєвими. А для постійних клієнтів МФО пропонують більш вигідний кредит з:

  • накопичувальною системою знижок;
  • погашенням відсотків бонусами;
  • індивідуальними умовами.

Для новачків поширена акція кредит онлайн під 0%. Це зроблено в першу чергу для того, щоб познайомити тих, хто сумнівається зі зручністю і прозорістю сервісу. Але найголовніше, ви отримуєте не просто вигідний кредит, а фактично безкоштовний.

Позначки:, , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *