Умови видачі мікрокредитів і кредитний калькулятор

Популярність микрокредитных організацій стрімко зростає. Ці компанії приходять на виручку в самих різних ситуаціях, коли терміново потрібні гроші і інших джерел фінансування не знайти. Серед основних переваг мікрокредитів перед банківськими – оперативність оформлення позики, цілодобова доступність, простота умов. Якщо банківський кредитний договір це багатосторінковий документ, що рясніє юридичними термінами, то у МФО все набагато простіше. Розглянемо, на яких умовах сьогодні можна отримати кредит онлайн в Україні, а також, хто може розраховувати на таку фінансову допомогу.

Як отримати мікрокредит?

Щоб отримати моментальний кредит онлайн на картку вам потрібно вибрати відповідну мікрофінансову організацію. Так як їх зараз досить багато, краще всього це зробити через незалежні рейтинги або сайти моніторингу. Далі слід перейти на сайт обраної компанії та заповнити реєстраційну анкету позичальника.

Анкети МФО також набагато простіші, ніж анкета позичальника в банку. Тут всього кілька категорій з питаннями, що стосуються основної інформації про вас:

  • паспортні дані;
  • сімейне положення;
  • наявність майна;
  • місце роботи, і т. п..

Частина питань не обов’язкові, але рекомендуємо заповнювати анкету максимально докладно, так як кожне питання може вплинути на прийняття рішення дати вам кредит чи ні.

Після заповнення онлайн заявка на кредит відправляється на перевірку. Це займає 10-15 хвилин, так як перевіряється в автоматичному режимі спеціальною програмою. Саме тому мікрофінансові організації приймають заявки 24/7 і отримати гроші можна навіть вночі, у свята і вихідні дні.

Як тільки рішення буде прийнято – ви отримаєте повідомлення на мобільний телефон та електронну пошту. Також статус заявки можна перевірити в своєму особистому кабінеті на сайті, який з’явиться автоматично після реєстрації. Якщо заявка схвалена, слід зайти в кабінет і підтвердити, що ви згодні з умовами кредитного договору. Після цього гроші надійдуть на картку протягом 2-5 хвилин.

Як розрахувати відсотки за кредитом?

Багато хто сумнівається в чесності МФО, особливо, що стосується нарахування відсотків за використання мікрокредиту. Це абсолютно марно, так як умови гранично прозорі. Крім того, на сайті кожної мікрофінансової організації є кредитний калькулятор. Зазвичай він розташований прямо на головній сторінці і дозволяє наочно побачити, скільки ви будете винні, якщо візьмете позику на потрібну вам суму та певну кількість днів. Терміни мікрокредитування зазвичай складають від 5 до 30 днів, але якщо ви не укладаєтеся в цей час, скористайтеся послугою пролонгації договору. У більшості організацій вона безкоштовна, головне заздалегідь попередити кредитора, що ви змушені продовжити кредитний період. Це можна зробити по телефону або в особистому кабінеті на сайті.

Хто може розраховувати на мікрозайм?

МФО не вимогливі до своїх позичальників. Мікрокредит може оформити будь-який громадянин України, який досяг повноліття, має чинний паспорт, ідентифікаційний код і пластикову карту вітчизняного банку. Також для реєстрації та комунікації з МФО вам потрібен мобільний телефон, електронна пошта. МФО не вимагають довідки з місця роботи, бездоганної кредитної історії або документів, що підтверджують володіння майном.

Позначки:, ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *